Pamiškė - Naujos statybos namai Užliedžiuose

Pamiškė - Naujos statybos namai Užliedžiuose

Esame lankstūs ir stengiamės išpildyti visų klientų poreikius. Mūsų statomi nauji butai ir kotedžai pasižymi nepriekaištinga kokybe ir yra pritaikyti žmonėms su skirtingais gyvenimo prioritetais.

Dirbame su patikimiausiais partneriais, todėl teikiame Jums informaciją apie naujausius būstui keliamus reikalavimus bei užtikriname sėkmingą būsto įsigijimą.

Jūsų Namų Privalumai
Patogu gyventi – tvirti, šilti ir ekonomiški namai, išpuoselėtas uždaras kiemas, išvystyta infrastruktūra bei atokiau nuo pagrindinės gatvės, ramybe dvelkianti aplinka – gyvenimo kokybė Jums ir Jūsų šeimai.

Privatumas ir kokybė
Namai įsikūrę ramioje, jaukioje ir saugioje kaimynystėje. Atskiras 30 gyvenamųjų namų kvartalas Kauno rajone su privačiu kiemu ar terasa leis gyventi ramiai ir svarbiausia saugiai.

Namai statomi iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų. A++ energinio naudingumo klasės kotedžai leis pajusti ekonomiškus namus bei mažas eksplotavimo išlaidas visais metų laikais. Lanksčiųjų plytelių fasadas suteiks solidumo dvelksmą ir užtikrins unikalų bei dinamišką vaizdą kasdien.

Ypatinga vieta
Šalia žaliuojančio Nevėžio kraštovaizdžio draustinio atrasite naują kasdienybę. Tai vieta, idealiai tinkanti tiek aktyvaus, tiek ramaus poilsio mėgėjams. Takų, takelių čia tikrai gausu, maloniems bei svajingiems pasivaikščiojimams ar vaizdingiems pasivažinėjimams dviračiais.

Infrastruktūra
Asfaltuotos gatvės, trinkelėmis kloti šaligatviai, lauko apšvietimas bei erdvios parkavimo vietos leis pajausti malonius ir džiuginančius kasdienius įpročius. Apželdinta teritorija taps Jūsų ramybės oaze.

Tvarumas
Egzistuoja itin daug mažų detalių, kurias pakeitus kasdienybėje mes galime prisidėti prie aplinkos švaros. Šiame projekte rasite energiją taupantį apšvietimą – LED šviestuvai ir judesio davikliai leis sumažinti elektros suvartojimą. Jūsų naujieji namai stengiasi ieškoti “žalesnių” alternatyvų.


Techniniai namo duomenys
Pamatai.
Gręžtiniai, klojiniai. Iš išorės apšiltinti 15 cm, iš vidaus ir iš apačios apšiltinti 10 cm.

Stogas.
Skardinis atitinkantis A++ klasės reikalavimus.

Lauko durys.
Šarvuotos durys, kurios pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu bei gera garso izoliacija.

Langai.
Veka softline 82, 7 kamerų.

Šildymas.
Aeroterminis oras vanduo. Itin patogus valdymas, aukšta kokybė, tylus veikimas, o taip pat efektyvi sistema užtikrins ekonomiškas sąnaudas.

Fasadas.
Itin ilgaamžiška medžiaga, leisianti kokybišku fasadu džiaugtis ne vienerius metus. Svarbu paminėti ir tai, jog lanksčiųjų plytelių fasadas suteiks solidumo dvelksmą ir užtikrins unikalų bei dinamišką vaizdą, kuriuo galėsite mėgautis kasdien.


Didžiulės terasos ir uždaras kiemas
Didžios idėjos gimsta atvirose erdvėse, kuriuose atsiveria nepakartojamas kintančių metų laikų vaizdas. Mėgaukitės tuo nors ir kiekvieną mielą dieną, nes tai bus Jūsų ir Jūsų šeimos gyvenimo didis privalumas.Susisiekite

Lina Maliauskienė
+370 699 20002
lina.m@norvegijoskontaktai.lt

Simona Cvetkovaitė
+370 660 33222
simona.c@norvegijoskontaktai.lt

Post a Comment

Naujausi straipsniai

Atsiliepimai

Slapukai

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią patirtį mūsų svetainėje. Slapukų politika

Priimti